top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·53 Vistors

(Besplatno!!) Andora Bjelorusija uživo prijenos gledati 09.09.2023


16. kol 2023. — [UŽIVO*]] Bosna i Hercegovina Bugarska gledati prijenos 17 august 2023 ... uživo gledati 19/07/2023 Odradili smo Bjelorusija, Andora Skupina ...




Volgograd - FK Chayka -:-RUSIJA: FNL 2 - Division A Silver - Jesenska sezona14:00Amkar - FK Novosibirsk -:-15:00M. Lipetsk - Salyut-Belgorod -:-15:00Tekstilshtik - Rodina Moscow 2 -:-15:30Forte Taganrog - Kursk -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 114:00SKA Rostov - Kholding -:-15:00Rubin Yalta - Maykop -:-16:00Dynamo Makhachkala 2 - Astrakhan -:-17:30Dynamo Stavropol - Biolog -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 209:00Yenisey 2 - Khimik -:-13:00Din. Moskva 2 - Kirov -:-13:00Electron VN - Torpedo Moscow 2 -:-13:00Irkutsk - Dynamo Petersburg -:-13:00Zenit 2 - Dynamo Vologda -:-13:15Zvezda St. Peterburg - Tver -:-14:00Luki-Energiya - Krasnogorsk -:-17:00Vladimir - Baltika 2 -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 306:30SKA Khabarovsk 2 - Sakhalinets -:-14:00Kvant - Peresvet -:-15:00Kaluga - Dynamo Vladivostok -:-15:00Penza - Arsenal Tula 2 -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 411:00Dynamo Barnaul - Orenburg 2 -:-13:00Nosta - Khimik Avgust -:-13:30Uralets Nizhny Tagil - Miass -:-15:00Akron Togliatti 2 - Kazan 2 -:-RUSIJA: Supreme Division Women08:00FK Yenisey Ž - Krasnodar Ž -:-12:30CSKA Moscow Ž - FK Rostov Ž -:-18:00Ryazan Ž - Samara Ž -:-18:30Din.


BHRT neće prenositi uživo sve utakmice na Svjetskom 18. stu 2022. — Naime, od 64 utakmice na prvenstvu, njih 46 će moći gledati svi građani BiH jer će prijenos tih utakmica biti uživo na državnoj


A. Eagles U21 - Cambuur U21 -:-15:00Den Haag U21 - Groningen U21 -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona14:30PSV U18 - Vitesse U18 -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene14:00PSV Ž - Telstar Ž -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 113:00Lokomotiv Oslo - Skjetten -:-13:00OS - Frigg -:-13:00Stabaek 2 - Gneist -:-13:00Ullern 2 - Grorud 2 -:-15:30Gjellerasen - Fana -:-15:30Lillestrom 2 - Lysekloster -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 213:00Honefoss - Spjelkavik -:-13:00Molde 2 - Floro -:-13:00Volda TI - Ham-Kam 2 -:-14:00Eidsvold - Elverum -:-15:00Brumunddal - Funnefoss/Vormsund -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 314:00Froya - Madla IL -:-14:00Stord - Fyllingsdalen -:-15:00Bjarg - Brodd -:-15:00Bremnes - Loddefjord -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 414:00Pors - Halsen -:-14:00Sprint-Jeloy - Askollen -:-15:00Mandalskameratene - Vindbjart -:-15:00Odd 2 - Donn -:-16:00Eik-Tonsberg - Randesund -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 511:00Mosjoen - Kristiansund 2 -:-16:00Kolstad - Steinkjer -:-16:00Nardo - Byåsen -:-16:00Strindheim - Orkla -:-16:00Tiller - Rosenborg 2 -:-16:00Tronder-Lyn - Verdal -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 613:00Mjolner - HIF Stein -:-16:00Floya - Follo -:-16:00Lørenskog - Asker -:-16:00Oppsal - Nordstrand -:-16:00Skanland - Skjervoy -:-16:30Tromsø 2 - K.


Keruleti TVE - Dorogi -:-MAĐARSKA: NB III - Southeast11:00Szeged II - Fuzesgyarmati SK -:-16:00Bekescsaba - Martfui -:-16:00Elore - FC Dabas -:-16:00ESMTK Budapest - Honved II -:-16:00Hodmezovasarhely FC - Penzugyor -:-16:00Korosladany MSK - Kecskemeti II -:-16:00Monori - Vasas II -:-MAĐARSKA: NB III - Southwest11:00MOL Fehervar II - Gardony Varosi -:-16:00Dunaujvaros PASE - Majosi -:-16:00Erdi - Paks II -:-16:00Ivancsa - MTK II -:-16:00Kaposvar - Szekszardi -:-16:00Mohacsi - Ferencvaros II -:-16:00PTE-PEAC - Dunafoldvar -:-16:00Szentlorinc - Nagykanizsa -:-MAĐARSKA: NB I Women15:30DVTK Ž - Soroksar Ž -:-16:00Győr Ž - Budaorsi Ž -:-16:00MTK Hungaria Ž - Szekszardi Ž -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A01:00Inter Playa Del Carmen - Canamy 1:103:00Cimarrones de Sonora 2 - Saltillo 1:260'Alacranes - Calor De San Pedro 2:019:00Leones Negros 2 - Chihuahua -:-20:00San Juan de Aragon - Aguacateros de Periban -:-00:00Yalmakan - Irapuato -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie B00:00Chilangos - Caja Oblatos 1:118:00Canoneros - Ayense -:-00:00Huracanes Izcalli - Poza Rica -:-00:00Uruapan - Artesanos Metepec -:-00:15CDM - Chilpancingo -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Apertura17:00Monterrey U23 - Atlas U23 -:-18:00Mazatlan FC U23 - Puebla U23 -:-NIGERIJA: NPFL16:00OdgođenoShooting Stars - Plateau -:-NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura01:00OdgođenoJalapa - UNAN-Managua -:-NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura23:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 -:-23:00Jalapa U20 - Managua FC U20 -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie16:30Telstar - Venlo -:-18:45Cambuur - Den Bosch -:-21:00NAC Breda - Roda -:-NIZOZEMSKA: Tweede Divisie14:30GVVV - Rijnsburgse Boys -:-14:30Lisse - Hardenberg -:-14:30Noordwijk - Excelsior Maassluis -:-15:00ADO 20 Heemskerk - Scheveningen -:-15:00Kozakken Boys - Katwijk -:-15:00Quick Boys - HFC -:-15:00Spakenburg - AFC -:-15:30Jong Almere City - ACV Assen -:-15:30Jong Sparta Rotterdam - De Treffers -:-NIZOZEMSKA: Derde Divisie14:30Barendrecht - HV & CV Quick -:-14:30Genemuiden - Eemdijk -:-14:30Hoek - Groene Ster -:-14:30Staphorst - Urk -:-15:00ODIN '59 - DEM -:-15:00Sparta Nijkerk - VV DOVO -:-15:30Kampong - Harkemase Boys -:-15:30USV Hercules - DVS '33 Ermelo -:-15:30VVSB - Rijnvogels -:-18:00Blauw Geel - Sportlust -:-18:00FC Oss - Kloetinge -:-18:00Meerssen - SteDoCo -:-19:00GVV Unitas - TEC -:-19:00Rosmalen - UNA -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Jesenska sezona13:30G.


Doja - Voluntari 2 -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 416:00CS Blejoi - CS Din. Bucuresti -:-16:00CSO Plopeni - Moreni -:-16:00Dunarea Giurgiu - Paulesti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 516:00Cetate Rasnov - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-16:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-16:00V. Curita - Campulung -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 616:00Calimanesti - Unirea Bascov -:-16:00Viitorul Daesti - Petrolul Potcoava -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 716:00Jiul Petrosani - U Craiova 1948 2 -:-16:00Lupac - Turceni -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 816:00Bihor - Soimii Lipova -:-16:00Politehnica Timisoara - Socodor -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 916:00ACS Medias - Avantul Reghin -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1016:00CSM Satu Mare - Baia Mare -:-16:00Victoria Carei - Santandrei -:-RUSIJA: FNL15:00Saratov - Kamaz -:-16:00Yaroslavl - Chernomorets Novorossijsk -:-17:00Neftekhimik - Kuban -:-RUSIJA: FNL 2 - Division A Gold - Jesenska sezona13:00Omsk - D. Bryansk -:-14:00Ufa - S. Kostroma -:-16:00Murom - Veles Moscow -:-17:00Krasnodar 2 - Ulyanovsk -:-17:00R.


O. -:-16:00Start Brno - Uhersky Brod -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division A10:15Aritma Prague - Horovice -:-10:15Marianske Lazne - Petrin Plzen -:-10:15Sokolov - Cesky Krumlov -:-10:30FK Komarov - Pribram B -:-15:00Klatovy - Domazlice B -:-17:00Katovice - Sobeslav -:-17:00Rokycany - Tachov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division B10:15Brandys n. Labem - Nespeky -:-10:15Neratovice - Ostrov -:-10:15Olympie Brezova - Chomutov -:-10:15Ujezd Prague - Hvezda Cheb -:-14:30Cesky Brod - Steti -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division C10:15Slavia HK - Turnov -:-10:15Velke Hamry - Benatky -:-10:30Kosmonosy - Vysoke Myto -:-11:00Spoje Prague - Novy Bydzov -:-17:00Dobrovice - Trutnov -:-17:00Letohrad - Caslav -:-17:00Usti nad Orlici - Chrudim B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division D16:00Nove Mesto na Morave - Zdirec n.


Guimaraes - Tondela -:-PORTUGAL: Taça da Liga Women16:00Valadares Gaia Ž - Damaiense Ž -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 116:00Bucovina Radauti - Brodoc -:-16:00CSM Vaslui - Somuz Falticeni -:-16:00Viitorul Darabani - Foresta Suceava -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 216:00Hamangia Baia - CSM Ramnicu Sarat -:-16:00Metalul Buzau - Viitorul Ianca -:-16:00Unirea Branistea - Sporting Liesti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 316:00Axiopolis Cernavoda - Agricola Borcea -:-16:00Gloria Baneasa - LPS HD Clinceni -:-16:00Recolta Gh.


Andorra U21 vs Belarus U21 uživo rezultat,predviđanje() Gdje gledati Andorra U21 vs Belarus U21 online?AiScore provides Andorra U21 vs Belarus U21(2023/06/20) uživo rezultat,h2h,predviđanje,utakmica


Orl. - Chlumec nad Cidlinou B -:-14:00Jicin - Solnice -:-17:00Libcany - Nachod -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP10:30Frydlant - Chrastava -:-14:15FC Pencin - Novy Bor -:-17:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky -:-17:00Kostalov-Libstat - Visnova -:-17:00Lomnice nad Popelkou - Rapid Liberec -:-17:00Straz p. Ralskem - Skalice u C. Lipy -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP10:15Cesky Tesin - Moravan Oldrisov -:-16:00Brusperk - Dolni Benesov -:-16:00Haj ve Slezsku - Stonava -:-16:00Krasne Pole - Orlova -:-16:00Petrvald na Morave - Hermanice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP10:30Litovel - Mohelnice -:-16:00Rapotin - Zabreh -:-16:00Zelatovice - Urcice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP14:00Tremosnice - Ceska Trebova -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP13:00Kaznejov - Holysov -:-13:00Kosutka Plzen - Myto -:-17:00Nepomuk - Petrin Plzen B -:-17:00Nyrsko - Sokol Radnice -:-17:00Plzen-Cernice - Chotikov -:-17:00Sokol Lhota - Rapid Plzen -:-17:00Stribro - Horni Briza -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor10:15Branik - Zlicin -:-10:15Kolovraty - CAFC -:-10:15Podoli Praha - Predni Kopanina -:-10:30Uhrineves - Stresovice -:-10:30Vysehrad - Dolni Chabry -:-17:00Tempo Prague - Kralovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP10:30Milin - Tuchlovice -:-17:00Porici n.


Alem -:-20:30Real Pilar - Puerto Nuevo -:-20:30Sportivo Italiano - Deportivo Espanol -:-ARGENTINA: Primera D - Druga faza20:30El Porvenir - Deportivo Muniz -:-ARGENTINA: Copa Argentina20:15Independiente - Estudiantes -:-ARGENTINA: Reserve League - Druga faza00:00Independiente 2 - Rosario Central 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Argentinos Jrs 2 1:116:00Arsenal Sarandi 2 - Velez Sarsfield 2 -:-16:00Banfield 2 - Barracas Central 2 -:-16:00Newells Old Boys 2 - Racing Club 2 -:-20:00Platense 2 - Belgrano 2 -:-20:00Sarmiento Junin 2 - Lanus 2 -:-20:00Tigre 2 - Defensa y Justicia 2 -:-ARGENTINA: Primera A Women - Clausura16:10Independiente Ž - Platense Ž -:-20:00Huracan Ž - Racing Club Ž -:-20:30Lanus Ž - CA Estudiantes Ž -:-AUSTRALIJA: NPL ACT - Playoff08:00Canberra Olympic - Canberra Croatia -:-11:00O'Connor Knights - Gungahlin -:-AUSTRALIJA: NPL Northern NSW - Playoff10:00Lambton J. - Broadmeadow -:-AUSTRALIJA: NPL NSW - Relegacija06:30Mount Druitt Rangers - St George Saints -:-AUSTRALIJA: NPL Queensland - Playoff10:00Moreton Bay Utd - Brisbane City -:-AUSTRALIJA: NPL Tasmania06:30Clarence Zebras - Riverside Olympic -:-06:30Glenorchy Knights - Devonport -:-06:30Kingborough Lions - Launceston United -:-06:30South Hobart - Launceston -:-AUSTRALIJA: NPL Western Australia - Playoff09:00Olympic Kingsway - Perth SC -:-09:00Perth RedStar - Stirling Macedonia -:-AUSTRALIJA: NPL Western Australia - Relegacija09:00Fremantle City - Mandurah City -:-09:00Joondalup United - Sorrento -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U23 - Playoff09:00Novi Zeland U23 - Fidži U23 -:-AUSTRIJA: Regionalliga - Istok16:00Donaufeld Wien - SV Oberwart -:-16:00Wiener Viktoria - Rapid (Am) -:-AUSTRIJA: Regionalliga Central19:00Vocklamarkt - Gleisdorf -:-19:00Weindorf St.


Concepcion 1:020:00Valdivia - Trasandino -:-21:00Linares Unido - San Antonio Unido -:-23:00Iberia - Deportes Rengo -:-DANSKA: 2nd Division14:00Middelfart - Brabrand -:-DANSKA: 3rd Division13:00Ishoj - Holbaek -:-13:00Lyseng - Vanløse -:-13:00Vejgaard - SfB-Oure -:-DANSKA: Elitedivisionen Women13:00Aarhus Ž - Nordsjaelland Ž -:-15:00Fortuna Hjorring Ž - KoldingQ Ž -:-15:00OdgođenoKoge Ž - Brondby Ž -:-17:00Aalborg Ž - Thisted Ž -:-EKVADOR: Serie B22:30Ind. Juniors - Nueve de Octubre -:-ENGLESKA: League One16:00Exeter - Leyton Orient -:-16:00OdgođenoFleetwood - Blackpool -:-16:00OdgođenoLincoln - Oxford Utd -:-16:00OdgođenoReading - Bristol Rovers -:-16:00OdgođenoShrewsbury - Bolton -:-16:00Stevenage - Carlisle -:-16:00OdgođenoWycombe - Cambridge Utd -:-ENGLESKA: League Two13:30Bradford City - Grimsby -:-16:00Accrington - Mansfield -:-16:00Colchester - Tranmere -:-16:00Crawley - Newport -:-16:00Forest Green - Crewe -:-16:00Gillingham FC - Harrogate -:-16:00Milton Keynes - Notts County -:-16:00Salford - Walsall -:-16:00Swindon - Sutton -:-16:00Wimbledon - Stockport -:-16:00Wrexham - Doncaster -:-ENGLESKA: National League13:30Halifax - Southend -:-16:00AFC Fylde - Aldershot -:-16:00Barnet - Altrincham -:-16:00Bromley - Maidenhead -:-16:00Chesterfield - Dagenham & Red.


Mazowiecki -:-POLJSKA: III Liga - Group II12:00Solec Kujawski - Gedania Gdansk -:-14:00Cartusia Kartuzy - Vineta W. -:-15:00Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino -:-16:00Elana Torun - Notec Czarnkow -:-17:00Starogard Gdanski - Blekitni Stargard -:-17:00Swinoujscie - Swit Skolwin -:-POLJSKA: III Liga - Group III13:00Goczalkowice Zdroj - Pawlowice -:-15:00Starowice Dolne - Rakow II -:-16:00Sleza Wroclaw - Stilon Gorzow -:-16:00Warta Gorzow - Polkowice -:-POLJSKA: III Liga - Group IV16:00Avia Swidnik - Swidniczanka Swidnik -:-16:00Chelmianka Chelm - Siarka Tarnobrzeg -:-16:00Garbarnia - Czarni Polaniec -:-16:00Orleta Radzyn - Wisloka Debica -:-16:00Wislanie Jaskowice - Star Starachowice -:-17:00Karpaty Krosno - Sokol Sieniawa -:-17:00Ostrowiec - Unia Tarnow -:-19:57Biala Podlaska - KS Wieczysta Krakow -:-POLJSKA: Central Youth League12:00Gornik Z.


Rangers - Ballymena -:-16:00Dungannon - Glenavon -:-18:30Newry City - Glentoran -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship16:00Ards - Ballyclare -:-16:00Ballinamallard - Bangor FC -:-16:00Dundela - Knockbreda -:-16:00Institute - H&W Welders -:-16:00Newington - Dergview -:-18:30Portadown - Annagh -:-SLOVAČKA: 2.


Bjelorusija - Švicarska : Europsko prvenstvo 2024 Bjelorusija - Švicarska : Europsko prvenstvo 2024 - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu 6, Andora, 4,


Belarus U21 Rezultati uživo, međusobni susreti i postave Andorra U21 Belarus U21 rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 20. lip 2023. u 18:00 UTC u na U21 EURO, Qualification, Group G,


Andorra - Belarus Rezultati uživo, međusobni susreti i Andorra Belarus rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 9. ruj 2023. u 16:00 UTC u na European Championship, Qualification Group I,


-:-HRVATSKA: SuperSport Prva NL16:30Dugopolje - Jarun -:-16:30Orijent 1919 - Šibenik -:-16:30Zrinski Jurjevac - BSK Bijelo Brdo -:-HRVATSKA: SuperSport Druga NL16:30Dugo Selo - Marsonia -:-16:30Jadran LP - Bjelovar -:-16:30Krk - Karlovac -:-16:30Mladost Ždralovi - Kustošija -:-16:30Radnik Križevci - Belišće -:-16:30Trnje - Jadran Poreč -:-IRSKA: Division 120:45Cobh Ramblers - Athlone -:-IRSKA: National League Women18:00Peamount Ž - Cork City Ž -:-18:30Shamrock Rovers Ž - Sligo Rovers Ž -:-19:00Wexford Ž - Treaty Utd Ž -:-20:00Athlone WFC Ž - Bohemians WFC Ž -:-20:35Galway United Ž - DLR Waves Ž -:-ISLAND: Division 116:00Afturelding - Aegir -:-16:00Grindavik - Selfoss -:-16:00Leiknir - Fjolnir -:-16:00Njardvik - Akranes -:-16:00Vestri - Throttur -:-19:00Grotta - Thor Akureyri -:-ISLAND: Division 215:00KV Reykjavik - Volsungur -:-16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd/Leiknir -:-16:00Throttur Vogar - Olafsvik -:-18:00Fjallabyggd - KFG Gardabaer -:-18:00Sindri - Haukar -:-ITALIJA: Serie C - Group B18:30Ancona - Gubbio -:-18:30Arezzo - Carrarese -:-18:30Fermana - Pontedera -:-18:30Sestri Levante - Lucchese -:-18:30Torres - Rimini -:-ITALIJA: Serie C - Group C18:30Sorrento - Audace Cerignola -:-IZRAEL: Liga Alef North20:00Tzeirey Um El Fahem - H.


Rafaela -:-22:40Temperley - Alvarado -:-ARGENTINA: Torneo Federal01:309 de Julio Rafaela - Central Norte 1:101:30Sportivo Belgrano - El Linqueno 4:001:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 5:102:00Biblioteca Atenas - San Martin Mendoza 1:003:00Juventud Antoniana - Gimnasia y Tiro 0:019:30Germinal - Circulo Deportivo -:-20:00Defensores Belgrano VR - Def. Pronunciamiento -:-20:00Ferro Gen. Pico - Juventud U. U. -:-20:00Sol de America - Sarmiento Resistencia -:-20:00Sol de Mayo - Olimpo -:-21:00Boca Unidos - San Martin Formosa -:-21:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-00:00Santamarina - CA Liniers -:-ARGENTINA: Primera B - Clausura18:35San Miguel - Los Andes -:-20:30Acassuso - Comunicaciones -:-20:30Dock Sud - UAI Urquiza -:-20:30Villa San Carlos - Argentino de Quilmes -:-ARGENTINA: Primera C20:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N.


(UŽIVO) Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo 27. lipnja 2023 27. lip 2023. — UŽIVO PRIJENOS >>> Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo gledati 27 lipnja 2023 Rumunjska, Kosovo, Bjelorusija, Andora Skupina J:


(GLEDATI@@@) Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo 27. lip 2023. — (GLEDATI@@@) Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo prijenos gledati 27 lipnja Rumunjska, Kosovo, Bjelorusija, Andora Skupina J:


Moskva Ž - Rubin Kazan Ž -:-SAD: MLS Next Pro01:00Columbus Crew 2 - New York City II 2:501:00Philadelphia II - Toronto FC II 5:323:00Vancouver 2 - St. Louis City 2 -:-SAD: NISA22:00Gold Star - Michigan Stars -:-SAD: NWSL Challenge Cup Women - Playoff18:30North Carolina Courage Ž - Racing Louisville Ž -:-SALVADOR: Primera Division - Apertura23:30Aguila - Metapan -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga A01:00Grenada - Surinam 1:103:10Jamajka - Honduras 1:0SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga B01:00Barbados - Montserrat 2:301:00Dominikanska Republika - Nikaragva 0:221:30Antigva i Barbuda - Gvajana -:-00:00Bahami - Portoriko -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga C21:30Djevičanski Otoci (VB) - Otoci Turks i Caicos -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership16:00C.


[[UŽIVO PRIJENOS>]**] Španjolska U21 Hrvatska [UŽIVO PRIJENOS>]**] Španjolska U21 Hrvatska U21 gledati prijenos 24 lipnja 2023 Izrael, Rumunjska, Kosovo, Bjelorusija, Andora SKUPINA J:


(((SPORT UŽIVO-))) Turska Armenija uživo prijenos 8 rujna prije 16 sati — (SPORT UŽIVO-))) Turska Armenija uživo prijenos 8 rujna 2023 Turska. Izrael, Rumunjska, Kosovo, Bjelorusija, Andora Skupina J:


(SPORT UŽIVO>) Bosna i Hercegovina Lihtenštajn gledati prije 8 sati — (SPORT UŽIVO>) Bosna i Hercegovina Lihtenštajn gledati prijenos 08.09.2023 Rumunjska, Kosovo, Bjelorusija, Andora SKUPINA J:


Andorra U-21 - Belarus U-21, fudbal uživo Pogledajte prenos uživo European U-21 Championship qualification i ne propustite prenos Andorra U-21 - Belarus U-21, koji možete gledati besplatno na


D. -:-16:00Slavoj Polna - Havlickuv Brod -:-16:00Velka Bites - Tasovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division E10:15Novy Jicin - Slavicin -:-16:00Bzenec - Nove Sady -:-16:00Kostelec na Hane - Strani -:-16:00Rymarov - Prerov -:-16:00Vsetin - Sternberk -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division F16:00Bridlicna - Sumperk -:-16:00Hlubina - Bruntal -:-16:00Repiste - Vratimov -:-16:00Valasske Mezirici - Polanka nad Odrou -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP13:30FC Semice - Trebetice -:-13:30Malse Roudne - Milevsko -:-15:00Protivin - Drazice -:-17:00Trhove Sviny - Trebon -:-17:00Tyn nad Vltavou - TJ Osek -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP10:15Rousinov - Kurim -:-16:30Bosonohy - Boskovice - Letovice -:-16:30Lednice - Pohorelice -:-16:30Moravska Slavia - Kunstat -:-16:30SK Krumvir - Bystrc -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP10:15Loko K. Vary - Touzim -:-10:30KV Dvory - Ostrov B -:-14:30Marianske Lazne B - Hroznetin -:-17:00Kralovske Porici - Trstenice -:-17:00Lomnice - Union Nove Sedlo -:-17:00Vintirov - Karlovy Vary B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP10:15Tyniste n.


[[Danas***]] Portugal Bosna i Hercegovina prijenos 17 juni 2 (GLEDAJTE UŽIVO) Bjelorusija Izrael uživo prijenos 16 lipnjaIduće EP će [[gledati tv]] Norveška U19 Hrvatska U19 gledati prijenos 05Hrvatska


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page