top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·53 Vistors

(STREAMOVÁNÍ*) Faerské ostrovy Moldavsko přenos 10 září 2023


před 22 hodinami — 10., 18:00 Česko Faerské ostrovy 17. 11., 20:45 Polsko Česko 20. 11., 20:45 Česko Moldavsko Kvalifikace na EURO 2024: tabulka kvalifikační ...
Přijatelný los: fotbalisté o Euro vyzvou Polsko, Albánii, Faerské ostrovy a Moldavsko - iDNES. czTrenér Jaroslav Šilhavý si snad nemohl přát příznivější los. Skupina jako na objednávku. „Mohlo to být horší, “ poznamenal s úsměvem český kouč. „Polsko je favorit, my si to s nimi rozdáme. A věřím, že úspěšně. Ostatní nechci podcenit, respekt máme ke každému. Ale byli bychom alibisti, kdybychom říkali, že to máme těžké, i když pravda vždycky leží na hřišti.


“Češi, kteří byli ve druhém výkonnostním koši, se vyhnuli velkým favoritům z nasazených týmů, nedostali nebezpečné protivníky ze třetí a nepříjemné ze čtvrté výkonnostní skupiny. Vždyť například ve třetím koši číhalo Norsko s útočníkem Haalandem, Švédsko, Island či zlepšující se Slovinsko. Ve čtvrtém Řecko, Turecko či Gruzie.


Polsko, které si přál kouč Šilhavý, bylo nejslabším týmem v prvním výkonnostním koši, kde kromě Maďarska číhaly už jen samé fotbalové veličiny - obhájci zlata z Itálie, Portugalsko, Španělsko či Nizozemsko. V elitní skupině posledního ročníku Ligy národů za sebou Poláci nechali Wales, ale v zápasech s Belgií a Nizozemskem nestačili. Je to protivník na úrovni českého týmu. S Polskem se český tým potkal v kvalifikaci o světový šampionát 2010, v Chorzově prohrál 1:2, domácí odvetu vyhráli Češi 2:0. Na závěrečný turnaj nepostoupil ani jeden z nich. „Před losem se mnou polský předseda žertoval, že budeme určitě hrát spolu.


Tečovaný centr si našel Ladislav Krejčí a hlavičkou rozvlnil síť. Zdroj: Deník/Martin Jůzek Kapitán Tomáš Souček před utkáním mluvil o přímočarosti. Nešlo jen o fráze. Jeden příklad za všechny? Vladimír Coufal sprintoval i za autovou čáru, aby vhodil balon co nejrychleji na již rozběhnutého Jana Kuchtu.


Byl z toho jen rohový kop (a pak nic), leč Faeřané si prostě nemohli ani na chvilku oddechnout. Domácí bez střely na bránu Druhý gólový moment se zrodil krátce před pauzou: Václav Černý převzal míč u vápna, pohrál si s obráncem a krásnou "utaženou" střelou k tyči upravil skóre na 2:0. „Trefil jsem to krásně, “ usmál se pak v rozhovoru s novináři. Tabulka:1. Česko 3 2 1 0 6:1 72. Albánie 2 1 0 1 2:1 33.


A také - což je důležité - jsou v pětičlenné skupině a čeká je o dva soutěžní zápasy méně, než pokud by byli v jedné ze tří šestičlenných skupin. Cesta na Euro k sousedům do Německa je vydlážděná, jen po ní projít. „Nechci nikdo podceňovat, nemůžeme mít jiný cíl než přímý postup. Jsem přesvědčený, že si to můžeme zkazit jen sami, “ řekl předseda asociace Petr Fousek. „Mohli jsme dostat těžší soupeře, musíme být spokojení. “Los kvalifikace ME ve fotbale 2024Slavnostní ceremoniál sledujeme v podrobném online přenosu. Skupina A: Španělsko, Skotsko, Norsko, Gruzie, KyprSkupina B: Nizozemsko, Francie, Irsko, Řecko, GibraltarSkupina C: Itálie, Anglie, Ukrajina, Severní Makedonie, MaltaSkupina D: Chorvatsko, Wales, Arménie, Turecko, LotyšskoSkupina E: Polsko, Česko, Albánie, Faerské ostrovy, MoldavskoSkupina F: Belgie, Rakousko, Švédsko, Ázerbájdžán, EstonskoSkupina G: Maďarsko, Srbsko, Černá Hora, Bulharsko, LitvaSkupina H: Dánsko, Finsko, Slovinsko, Kazachstán, Severní Irsko, San MarinoSkupina I: Švýcarsko, Izrael, Rumunsko, Kosovo, Bělorusko, AndorraSkupina J: Portugalsko, Bosna a Hercegovina, Island, Lucembursko, Slovensko, Lichtenštejnsko.


Za celý zápas domácí nevystřelili na bránu Jiřího Pavlenky. „To je potěšující, měli jsme to vyvážené. Fungovala obrana i útok, “ poznamenal Šilhavý, který byl po Moldavsku kritizován za defenzivní sestavu. Tentokrát už veřejnost nebude nespokojena. Nejošklivější fotbalový moment. Češi podváděli, líčí legenda z Faerských ostrovů Šilhavý si navíc mohl dovolit střídat.


A vidíte, jak to vyšlo. Nemůžeme z nich mít strach, byly tam těžší varianty, “ podotkl Fousek. Program skupiny Epátek 24. března 2023, 20. 45: Česko - Polsko, Moldavsko - Faerské ostrovy, pondělí 27. 45: Moldavsko - Česko, Polsko - Albánie, sobota 17. června 2023, 20. 45: Faerské ostrovy - Česko, Albánie - Moldavsko, úterý 20. 45: Faerské ostrovy - Albánie, Moldavsko - Polsko, čtvrtek 7. září 2023, 20. 45: Česko - Albánie, Polsko - Faerské ostrovy, neděle 10. září 2023, 18. 00: Faerské ostrovy - Moldavsko, 20.


Faerské ostrovy –⁠ Česko: Kvalifikace ME 2024 preview a 13. 6. 2023 — Český tým vévodí v kvalifikaci na Euro 2024 skupině E. Po zaváhání v Moldavsku už by si ale neměl další ztráty z pozice favorita


Češi zůstávají první. Pohodový triumf na Faerských ostrovech řídil Černý/OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Důležitá a nečekaně snadná výhra. Fotbalová reprezentace si v sobotu na půdě Faerských ostrovů připsala povinné tři body. Český triumf v poměru 3:0 zařídili Václav Černý a Ladislav Krejčí. Svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého jsou tak v tabulce kvalifikační skupiny E nadále první. Češi si zápas užívali. Na chladném souostroví v Atlantiku, kde trpěl James Bond (právě tady se natáčely scény posledního filmu No time to die, v němž agent 007 zemřel), byli koncentrovaní jen na fotbal.


[[FOTBAL!!]] Kosovo Švýcarsko on-line přenosu 09/09/2023 před 8 hodinami — před 14 hodinami — Kypr Skotsko přenos živě 08/09/2023 Ži Kvalifikace Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Gibraltar,


45 Albánie - Polsko, čtvrtek 12. října 2023, 20. 45: Albánie - Česko, Faerské ostrovy - Polsko, neděle 15. října 2023, 18. 00 Česko - Faerské ostrovy, 20:45 Polsko - Moldavsko, pátek 17. listopadu 2023, 20. 45: Polsko - Česko, Moldavsko - Albánie, pondělí 20. 45 Česko - Moldavsko, Albánie - Faerské ostrovy. Albánie, která hrála Ligu B, získala dva body v konkurenci Izraele a Islandu. Loni v létě s ní Češi v Praze sehráli generálku na poslední mistrovství Evropy a zvítězili 3:1.


Kombinace, střelecké pokusy, góly. „Fanouškům se to muselo líbit. A to jsme mohli dát víc gólů, “ řekl Šilhavý po zápase. Hattrick už nešel. Černý byl rád za střídání a hlásí: Čekám na telefon Jaký to rozdíl oproti předchozímu mači v Moldavsku, kde národní tým remizoval 0:0. Na půdě dalšího outsidera už k dalšímu rozčarování nedošlo. Hráči v červených dresech se na umělé trávě poprvé radovali v 15. minutě.


Začíná prodej vstupenek na zápasy o EURO 2024 proti před 2 dny — Proti Faerským ostrovům bude hrát reprezentace 15. října v Doosan Areně v Plzni a prodej bude probíhat ZDE, proti Moldavsku


[[živý přenos tv>>]] Řecko Gibraltar on-line přenosu 10.09.2 před 1 minutou — Kypr, Faerské ostrovy, Ázerbájdžán, Estonsko, Kosovo, Kazachstán, Litva, Lotyšsko, Andorra6. koš - Malta, Moldavsko,


Polsko 2 1 0 1 2:3 34. Moldavsko 3 0 2 1 1:3 25. Faerské ostrovy 2 0 1 1 1:4 1 Zpět k zápasu: po pauze alespoň jednou vynikl Teitur Gestsson. Brankář domácího mužstva skvěle vyrazil hlavičku Jana Kuchty, jež už padala pod břevno. Rozčilená gestikulace muže s rukavicemi směrem k obráncům hovořila za vše. Fanoušky českého výběru (do Törshavnu přiletěl jeden speciál) však přece jen rozjásal ještě jeden moment. Hrdinou akce v 75. minutě byl opět Černý, který obstřelil nešťastného gólmana. Zase to trefil parádně. O hře Faerských ostrovů nelze napsat vlastně nic.


[[[SPORT]<<<<]] Severní Makedonie Itálie koukněte se 9 září před 7 hodinami — [[[streamování>]#]] Severní Makedonie Itálie on-line přenosu před 9 Faerské ostrovy Česko koukněte se 17 června 2023 (#717) ·


Přijatelný los: fotbalisté o Euro vyzvou Polsko, Albánii 9. 10. 2022 — Slavnostní ceremoniál sledujeme v podrobném online přenosu. Skupina E: Polsko, Česko, Albánie, Faerské ostrovy,


(ŽIVÝ PŘENOS TV!!!) Polsko Faerské ostrovy Přímý před 3 dny — listopadu poměří naše reprezentace síly s Poláky a v pondělí 20. listopadu Češi zakončí kvalifikační skupinu duelem s Moldavskem. Slovenský


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page