top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·53 Vistors

(((NA LINIJI#))) Kazahstan Sjeverna Irska uživo prijenos gledati 10 rujna 2023


prije 10 sati — Evo gdje možete večeras besplatno gledati meč BiH – Sjeverna Irska.




Louis City 2 0:103:30Colorado Rapids 2 - Real Monarchs 2:004:30LA Galaxy 2 - Los Angeles FC II 1:223:00Crown Legacy - New York Red Bulls 2 -:-23:00Sporting Kansas City II - Chicago Fire II -:-00:00Inter Miami II - Cincinnati 2 -:-00:00Minnesota 2 - Austin FC II -:-SAD: USL League One01:00Charlotte Independ. - Chattanooga Red Wolves 3:001:00Greenville - North Carolina 0:202:00Forward Madison - One Knoxville 0:002:00Union Omaha - Richmond Kickers 2:100:00Northern Colorado - Tormenta -:-SAD: NISA01:00OdgođenoSavannah Clovers - Maryland Bobcats -:-SALVADOR: Primera Division - Apertura23:30Aguila - Metapan 4:202:00Municipal Limeno - Jocoro 1:223:0011 Deportivo - Alianza FC -:-23:30Fuerte San Francisco - Santa Tecla -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga B00:00Bahami - Portoriko 1:621:30Gvadalupa - Sint Maarten -:-SLOVAČKA: 2. liga10:30Malzenice - Zilina B 1:210:30Petrzalka - Trebisov 2:0SLOVAČKA: 3.


N. Notaresco -:-15:00Sora - Sambenedettese -:-15:00Tivoli Calcio - United Riccione -:-15:00Vigor Senigallia - Termoli -:-ITALIJA: Serie D - Group G15:00Ardea - Ischia -:-15:00Cavese - Romana -:-15:00Flaminia - Trastevere Calcio -:-15:00Nocerina - Cynthialbalonga -:-15:00Ostia Mare - Gladiator -:-15:00San Marzano - Anzio Calcio 1924 -:-15:00Sarrabus Ogliastra - Atletico Uri -:-16:00Boreale - Cassino -:-16:00Budoni - Latte Dolce -:-ITALIJA: Serie D - Group H15:00Angri - Bitonto -:-15:00Santa Maria Cilento - Gallipoli -:-16:00Altamura - Gelbison -:-16:00Casarano - Rotonda -:-16:00Fidelis Andria - A.


Fabril - Rayo Cantabria 1:217:00Ourense CF - Marino de Luanco -:-17:30Langreo - Coruxo -:-18:00Covadonga - Zamora -:-18:30Torrelavega - R. Oviedo B -:-19:00Compostela - Arandina -:-ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 211:30Zaragoza B - Naxara 3:012:00Alaves B - Real Sociedad C 1:018:00Izarra - Brea -:-ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 311:00Formentera - Hercules 1:212:00Pena Deportiva - Saguntino 2:217:00Andratx - Penya Indep. -:-18:00Lleida - Terrassa -:-18:30Badalona Futur - Alzira -:-19:00Espanyol B - La Nucia -:-19:00Sant Andreu - Cerdanyola -:-19:00Torrent - CE Europa -:-ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 411:00Sevilla B - Cartagena B 3:011:30Mar Menor - La Union 1:012:00Cadiz B - Yeclano 3:112:00CD Estepona - Aguilas FC 2:117:30Marbella - Ciudad Real -:-18:00Velez - Orihuela -:-19:00Linense - Betis B -:-19:00UCAM Murcia - El Palo -:-20:00San Roque - Antoniano -:-ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 511:30Getafe B - CF Talavera 1:412:00Numancia - Montijo 1:212:00San Sebastian Reyes - San Fernando 2:312:00Union Adarve - Guadalajara 2:2PoluvrijemeAtl.


Paso - Badajoz 0:048'Mensajero - Ursaria 1:016:30Navalcarnero - Gimnastica Segoviana -:-19:00Villanovense - Cacereno -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 112:00Atletico Arteixo - Pontevedra B 1:112:00Viveiro - Bergantinos 1:212:30Gran Pena - Sarriana -:-17:00Arzua - Betanzos -:-17:00Paiosaco - Alondras -:-18:00Polvorin - Estradense -:-18:00Somozas - UD Ourense -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 212:00Lenense - L'Entregu 1:112:00Llanera - Aviles Stadium 4:012:00Praviano - Luarca 4:112:00S. Gijon B - CD Colunga 1:017:00Gijon Industrial - Caudal Deportivo -:-17:45Lealtad - Llanes -:-18:00Basico Urraca - Barcia -:-18:00Tuilla - Real Titanico -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 317:00Castro - Torina -:-17:30Naval Reinosa - Siete Villas -:-18:00Laredo - UC Cartes -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 411:30Basconia - Derio 2:117:30Leioa - Touring KE -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 511:45UE Tona - Girona B 3:212:00Mollerussa - Pobla Mafumet 1:017:00Olot - Peralada -:-18:00Rapitenca - Vilafranca -:-18:00Reus FCR - FC L'escala -:-18:00Vilassar de Mar - Badalona -:-19:00L'Hospitalet - Grama -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 618:00Acero - Rayo Ibense -:-18:30Castellonense - Burriana -:-18:30Gandia - Ilicitano -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 711:30Canillas - Tres Cantos 1:411:30Collado Villalba - Alcorcon B 0:011:30Trival Valderas - CD Mostoles 2:112:00Las Rozas - Real Madrid C -:-12:00Villanueva - Paracuellos Antamira -:-16:30Galapagar - AD Torrejon -:-18:00Leganes B - RSD Alcala -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 812:00Ponferradina B - Leonesa B 0:418:00Becerril - Real Avila -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 912:00CP Almeria - Torre del Mar -:-12:00Malaga B - Almeria B -:-12:00Maracena - Jaen -:-19:00Ejido - Malaga City -:-19:00Rincon - CD Torreperogil -:-20:00Arenas Armilla - Motril -:-20:00Torredonjimeno - Mancha -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 1011:30Cordoba B - Xerez CD 0:112:00Ayamonte - Conil -:-12:00CD Gerena - Cabecense -:-12:00La Palma - Pozoblanco 3:112:00Sevilla C - Bollullos -:-19:00Ciudad de Lucena - Cartaya -:-19:00Xerez D.


Plovdiv II - Nesebar -:-BUGARSKA: Third League - North-East16:00Spartak II - Lokomotiv Ruse -:-BURKINA FASO: Premier League18:00Kozaf - Rahimo -:-18:00Royal - AS Douanes -:-BURUNDI: Primus League15:00Bumamuru - Telaviv -:-15:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-15:00Olympic S. - Musongati -:-15:00Tigre Noir - Dynamik -:-ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A10:15Admira Prague - Povltavska FA 1:310:15Slavia Prag B - Viktoria Plzen B 2:017:00Hostoun - FK Robstav -:-17:00Taborsko akademie - Dukla Prag B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B17:00Zapy - Ceska Lipa -:-ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL10:15Slovacko B - FK Frydek-Mistek 0:110:15Unicov - Hodonin 5:1ČEŠKA REPUBLIKA: Division B10:15Meteor Prague - Hrebec 2:37'Admira Prague B - Slany 0:017:00Louny - Kladno -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division C17:00Hlinsko - Benesov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division D10:15Brno B - Lanzhot 0:015:00Humpolec - Sperice -:-16:00Pelhrimov - Breclav -:-16:00Stara Rise - Lisen B -:-16:00Zdar na Sazavou - Velke Mezirici -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division E16:00FK Kozlovice - Skastice -:-16:00HFK Olomouc - Batov -:-16:00Vsechovice - Holesov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division F10:15Havirov - Vitkovice 2:215:00Krnov - Bohumin -:-16:00Bilovec - Jesenik -:-16:00Frenstat p.


[[HD uživo#]] Kazahstan Sjeverna Irska uživo gledati 10.09.2 prije 10 sati — Sjeverna Irska protiv Kosovo Live Prijenos i H2H StatistikaUEFA Liga Nacija / Sjeverna Irska vs Kosovo Pogledaj live strimove online


[[СПОРТ ТВ>>>]] Во живо Шведска U21 Македонија prije 2 dana — (((SPORT TV@@))) Francuska Irska gledati prijenos 7 rujna 20Nastupi Hrvatske na Bosna i Hercegovina Sjeverna Irska prenos uživo


VIDEO Autsajder spektakularnim golom u završnici slavio na Reprezentacija Kazahstana i njihovi navijači imaju apsolutno pravo sanjati golom u završnici slavio na gostovanju kod Sjeverne Irske.Gol.hr · 20. lip


Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitelEUROPA: Euro - Kvalifikacije15:00Kazahstan - Sjeverna Irska -:-18:00Crna Gora - Bugarska -:-18:00Farski Otoci - Moldavija -:-18:00Finska - Danska -:-20:45Albanija - Poljska -:-20:45Grčka - Gibraltar -:-20:45Irska - Nizozemska -:-20:45Litva - Srbija -:-20:45San Marino - Slovenija -:-AFRIKA: Afrički Kup Nacija - Kvalifikacije18:00Nigerija - Sv. Toma i Princip -:-18:00Togo - Zelenortska Republika -:-21:00Gambija - Kongo -:-ARGENTINA: Primera Nacional02:00San Martin Tucuman - Gimnasia Mendoza 4:019:10Chacarita Juniors - Ferro -:-20:00Agropecuario - Defensores Unidos -:-20:00San Telmo - Flandria -:-20:00Tristan Suarez - Dep. Riestra -:-20:05All Boys - Club A. Guemes -:-20:30Atletico Atlanta - Racing Cordoba -:-20:30Deportivo Maipu - CA Estudiantes -:-21:00Aldosivi - Deportivo Madryn -:-21:30Chaco For Ever - Quilmes -:-23:00CA Mitre - Gimnasia Jujuy -:-ARGENTINA: Torneo Federal00:00Santamarina - CA Liniers 1:101:00Cipolletti - Sansinena 2:101:15Douglas Haig - Independiente Chivilcoy 1:1ARGENTINA: Primera B - Clausura18:00Sacachispas - Deportivo Armenio -:-20:30Talleres (R.


Kosice - Pavlovce n. Uhom -:-15:30Medzev - Sabinov -:-15:30Mladost Kalsa - FK Cana -:-15:30Raslavice - Rudnany -:-15:30Velky Saris - Medzilaborce -:-SLOVAČKA: 4. liga - West16:00Crystal - FKM Nove Zamky -:-16:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Imel -:-16:00Gbely - Levice -:-16:00Pata - Blava Jaslovske Bohunice -:-16:00Stankovce - Trstice -:-16:00Z. Moravce-Vrable B - Hurbanovo -:-SLOVENIJA: 2. SNL16:30Grosuplje - Triglav -:-16:30Jadran Dekani - Primorje -:-SLOVENIJA: 1.


Tonis -:-15:00Homberg - Kleve -:-15:00Schonnebeck - Hilden -:-15:00SW Essen - Meerbusch -:-NJEMAČKA: DFB Pokal - Žene14:00Andernach Ž - Bayern Ž -:-7'Offenbach Ž - SV Hegnach Ž 0:014:00Potsdam Ž - Wolfsburg Ž -:-7'Sand Ž - Freiburg Ž 0:015:00Mainz Ž - Calden Ž -:-16:00Meppen Ž - Bayer Leverkusen Ž -:-PANAMA: LPF - Clausura23:00Alianza - Herrera 3:101:15Chiriqui - Tauro 0:503:30Independiente - Miguelito 2:122:00Plaza Amador - San Francisco -:-00:15Deportivo Universitario - Potros del Este -:-PARAGVAJ: Primera Division - Clausura01:00General Caballero JLM - Ameliano 1:422:30Sp. Luqueño - Tacuary -:-PARAGVAJ: Division Intermedia16:003 De Febrero - Sol De America -:-16:00Pastoreo - 24 de Setiembre -:-PERU: Liga 1 - Clausura02:00Cienciano - Melgar 0:122:00Sport Boys - Sporting Cristal -:-PERU: Liga 222:15Llacuabamba - U. San Martin -:-POLJSKA: Division 27'LKS Lodz II - Sandecja 0:016:15S.


11:00Yokohama M. - Sapporo 3:090+'Avispa Fukuoka - Tokyo 2:012:00Urawa - G-Osaka 3:0JAPAN: Nadeshiko League Women06:00Harima Albion Ž - Kunoichi Ž 2:3JAPAN: WE League Cup Women09:00Inac Kobe Leonesa Ž - Saitama Ž 1:011:00JEF United Ž - C-Osaka Ž 0:211:00Omiya Ardija Ž - Beleza Ž 1:1JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge10:00Cape Town Spurs U23 - Cape Town City U23 2:010:00Richards Bay U23 - Royal AM U23 1:2PoluvrijemeAmazulu U23 - Golden Arrows U23 1:050'Sekhukhune U23 - Polokwane U23 1:015:00Kaizer U23 - Orlando U23 -:-JUŽNA KOREJA: K3 League08:00Siheung Citizen - Pocheon 0:010:00Gyeongju KHNP - Yangju Citizen 4:3KANADA: Canadian Premier League01:00Forge - Cavalry 0:004:00Vancouver FC - Atl.


SZNL Women10:00Drava Ž - ZNK Ljubljana Ž 0:911:00Cerklje Ž - Primorje Ž 1:116:30Radomlje Ž - Gazon Ž -:-SRBIJA: Prva Liga16:30Mladost GAT - Sloboda Užice -:-16:30OFK Beograd - RFK Novi Sad -:-16:30Tekstilac Odžaci - Dubočica -:-19:00Kolubara - Radnički Beograd -:-SRBIJA: Srpska Liga - Beograd16:00Padinska Skela - Jedinstvo Surčin -:-16:00Radnički Obrenovac - Ušće -:-16:00Zemun - BASK -:-SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina10:00Kabel Novi Sad - Bečej 3:011:00Dinamo Pančevo - Jedinstvo SP 1:016:00Podunavac Belegiš - Hajduk 1912 -:-16:00Tisa Adorjan - Omladinac NB -:-SRBIJA: Srpska Liga - Istok16:00Radnički Pirot - Trayal Kruševac -:-16:00Timočanin - Đerdap -:-16:00Žitorađa - Jedinstvo 1936 -:-SRBIJA: Srpska Liga - Zapad11:00Polet Ljubić - Omladinac Zablaće 0:216:00Mihajlovac - Tutin -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske23:30SAD - Uzbekistan 3:002:00Meksiko U23 - Kolumbija U23 2:004:00Meksiko - Australija 2:210:00Izrael U19 - Rumunjska U19 2:111:00Slovačka U18 - Ukrajina U18 2:311:00Turska U18 - Švicarska U18 1:011:30Austrija U17 - Grčka U17 -:-7'Danska U19 - Norveška U19 0:014:00Indija U16 - Bangladeš U16 -:-14:00Poljska U19 - Švedska U18 -:-15:00Portugal U18 - Engleska U18 -:-16:00Gruzija U19 - Litva U19 -:-16:30Italija U18 - Nizozemska U18 -:-17:00Češka U18 - SAD U18 -:-18:00Francuska U18 - Japan U18 -:-18:00Mađarska - Češka -:-19:00Maroko U20 - Belgija U20 -:-SVIJET: Klupske Prijateljske23:00River Plate (Arg) - U.


[TELEVIZOR] San Marino Slovenija uživo prijenos gledati 10 r prije 9 sati — Kazahstan. Sjeverna Irska. 10. 09. 06:00. Crna Gora. Bugarska. 09:00. Farski Otoci. Moldavija. Hrvatska - Sportski TV


HNLŽ14:00Hajduk Ž - Medimurje Cakovec Ž -:-15:00OdgođenoOsijek Ž - Agram Zagreb Ž -:-17:00Dinamo Maksimir Ž - Gorica Ž -:-INDONEZIJA: Liga 210:00Gresik - Persekat 2:010:00Kalteng Putra - Persipura 1:110:00PSKC Cimahi - Malut United 1:110:00Sriwijaya - Sada Sumut 2:010:15Padang - PSDS Deli Serdang 2:010:30Persela - Persijap Jepara 2:0PoluvrijemeBalikpapan - Sulut Utd 0:0IRAN: Division 114:00Darya Babol - Mes Soongoun -:-14:30Khooshe Talaee - Saipa -:-15:30Ario Eslamshahr - Shahre Raz -:-16:30Astara - Naft M. I. S -:-16:30Kheybar Khorramabad - Mes Shahr Babak -:-16:45Mes Kerman - Naft Gachsaran -:-17:00Fajr Sepasi - Damash Gilan -:-17:30Khalij Fars Mahshahr - Pars Janoobi Jam -:-ISLAND: Besta deild Women - Ispadanje skupina18:00IBV Vestmannaeyjar Ž - Keflavik Ž -:-18:00Selfoss Ž - Tindastoll Ž -:-ITALIJA: Serie C - Group A16:15Giana Erminio - L.


Santander - Amorebieta -:-18:30Cartagena - Zaragoza -:-18:30Mirandes - Andorra -:-21:00Valladolid - Elche -:-ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 112:00Fuenlabrada - Lugo 0:012:00R. Sociedad B - Unionistas 1:112:00SD Logrones - Sestao 3:019:30Dep. La Coruna - Teruel -:-19:30Gimnastic - Barcelona B -:-19:30R. Union - Rayo Majadahonda -:-ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 212:00Alcoyano - UD Ibiza 0:212:00Atletico Madrid B - Ceuta 1:312:00Baleares - Malaga 1:212:00Merida AD - Melilla 2:019:30Castellon - CF Intercity -:-19:30San Fernando - Cordoba -:-ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 1PoluvrijemeDep.


Liga - istok16:00Kalinovo - 1. FK Svidnik -:-16:00Oravske Vesele - Namestovo -:-16:00Spisske Podhradie - Filakovo -:-SLOVAČKA: 3. Liga - West10:30Raca - HA Banska Bystrica 2:216:00Malacky - Jednota Banova -:-16:00Sala - MSK Martin -:-16:00Sered - Belusa -:-16:30Dubnica - Velke Ludince -:-SLOVAČKA: 4. liga - Bratislava16:30Nova Dedinka - Domino -:-16:30Rohoznik - Rovinka -:-SLOVAČKA: 4. liga - Central16:30Kovacova - TJD Pribelce -:-16:30Krasno - Lip. Stiavnica -:-16:30Medzibrod - Besenova -:-SLOVAČKA: 4. liga - East15:30Lok.


Wola - Hutnik Krakow -:-POLJSKA: III Liga - Group I12:00Pelikan - Mlawa 6:0POLJSKA: III Liga - Group II12:00Pogon Szczecin II - Zawisza -:-POLJSKA: III Liga - Group III14:30Bielsko-Biala - Kluczbork -:-15:00Bytom Odrzanski - Slask II -:-16:00Unia Turza Slaska - Z. Gora -:-POLJSKA: Ekstraliga Women17:00Medyk Konin Ž - Slask Ž -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A16:00Brito - Camacha -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C17:00Sertanense - CD Rabo Peixe -:-PORTUGAL: Taça de Portugal13:00Guadalupe - Fabril do Barreiro -:-15:00Fafe - Felgueiras -:-16:00Aliados Lordelo - SC Vianense -:-16:00Alqueidao - CD Torres Novas -:-16:00Alverca - CF Os Gavionenses -:-16:00Amiense - SB Castelo Branco -:-16:00Amora - Vitoria FC Pico -:-16:00Atletico SC - CDR Quarteirense -:-16:00Castrense - Penedo Gordo -:-16:00CD Portosantense - Gondomar -:-16:00Cf Os Vilanovenses - Pombal -:-16:00Florgrade - Beira Mar -:-16:00Fornos de Algodres - Oliveira Hospital -:-16:00Juv.


[[uživo>>]] Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 10.09. Heritage Nanny Community Living and Support Heritage Nanny Community Living and Support prije 9 sati — prije 9 sati 09:45 Osiguran direktan TV prijenos utakmice Kazahstan - Bosna i Hercegovina Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u subotu igra


Catolica (Chi) 1:001:00Leon (Mex) - Guadalajara (Mex) 0:210:00Ceahlaul (Rou) - Poli Iasi (Rou) 3:210:00Petrolul (Rou) - Chindia Targoviste (Rou) 2:012:30Sivasspor (Tur) - Corum (Tur) -:-13:30PSIS Semarang (Ina) - Selangor (Mys) -:-15:00KF Gostivar (Mkd) - Bashkimi (Mkd) -:-15:30Samsunspor (Tur) - Giresunspor (Tur) -:-16:00Konyaspor (Tur) - Genclerbirligi (Tur) -:-16:00Shkupi (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) -:-16:45Partizan (Srb) - Budućnost (Mne) -:-20:00Asante Kotoko (Gha) - Nsoatreman (Gha) -:-23:30Club America (Mex) - Tigres (Mex) -:-SVIJET: Kings Cup - Tajland77'Libanon - Indija 0:015:30Tajland - Irak -:-SVIJET: Klupske prijateljske - žene15:00Albi-Marssac Ž (Fra) - Rodez Ž (Fra) -:-15:00Nantes Ž (Fra) - Lens Ž (Fra) -:-15:00Orleans Ž (Fra) - Clermont Ž (Fra) -:-ŠKOTSKA: SWPL 1 Women7'Montrose Ž - Spartans Ž 0:014:00Partick Thistle Ž - Motherwell Ž -:-15:00Aberdeen Ž - Hamilton Ž -:-17:00Dundee Utd Ž - Rangers Ž -:-17:10Hearts Ž - Hibernian Ž -:-ŠPANJOLSKA: LaLiga216:15Ferrol - Villarreal B -:-16:15R.


Hrvatska - Sportski TV prijenosi Uživo - Nedjelja prije 13 sati — Prijenos utakmica hrvatske reprezentacije protiv Latvije i Armenije pratite Sjeverna Irska. Nogomet - Kvalifikacije Za Ep: Kazakhstan - Northern


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page