top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·53 Vistors

[Sportovní TV!] Irsko Nizozemsko koukněte se 10/09/2023


10. 5. 2023 — ... vystoupení na letošním ročníku Eurovize tak připadlo na nepostupující pětici zemí - Ázerbájdžán, Irsko, Litvu, Maltu a Nizozemsko.
Tradiční bary se tu střídají s moderními nákupními centry. Páteční a sobotní večery patří v Dublinu živé hudbě a barům. Centrum Dublinu je malé, památky tak hravě zvládnete pěšky. Poslední tipy na akční letenky Letenky pouze do jednotlivých destinací Pokud máš zájem o jinou kombinaci, doporučujeme vyzkoušet vyhledávač letenek Flightics.


Když jsme tak seděli na lavičce a koukali jak se lidi fotí u nějakého kamene tak jsme později zjistili, že se tam nachází nejvyšší bod Holandska. Tento bod má pouze 322, 5 metru nad mořem. Následovala cesta Belgií směr Brusel. Cesty v Belgii byly asi nejvíc rozbité za celou dobu našeho výletu. Výhoda cestování byla v tom, že jsme mohli jet svých stálých 70km/h, protože tam se touto povolenou rychlostí projíždí i města a vesnice. Večer kolem 18 hodin jsme se dostali do hlavního města a tam jsme zaparkovali u slavné stavby. Atomium je stavba tvořena devíti velkými koulemi o průměru 18 metrů upořádaných do tvaru krychle.


Žádná hezká louka s výhledem na krajinu se nekonala:) 12. den Ráno jsem vstal v 6 hodin. Začal být kolem stanu nějaký frmol a bylo slyšet, že už někdo přišel do práce a začnou se prodávat lístky na loď do Anglie. Ty jsme koupili kolem 7 hodiny a o půl hodiny později nás už celkem hodně očekávali jako poslední vozidla na loď. Přišla nás vyhnat i paní od pokladny, že už nám ta loď jede a že máme spěchat velmi rychle k odbavení. Měla pravdu, byli jsme poslední dopravní prostředek, který jim chyběl nalodit. Na lodi jsme měli dost času, tak jsme začali hledat servis v mapě, kde by mohli mít svářečku a opravit nám zavěšení cestovních kufrů na stroji od Kuby.


[[Živá TV-]>>>] Ukrajina Anglie koukněte se živě 9 září 2023 před 22 hodinami — ((Živý sport-)) Česko Ukrajina koukněte se. [ONLINE=] Nizozemsko Chorvatsko koukněte se živě 14Oranjes hráli


[[ONLINE!!]] Kosovo Švýcarsko koukněte se živě 9 září 2023 3 před 7 hodinami — (STREAMOVÁNÍ===) Česko Severní Irsko koukněte se živě V rámci kvalifikace Izrael Česko koukněte se živě 28 června 2023 koš:


Bylo 20h večer a tam začalo počítání kolik máme času ještě na překrásné Irsko. Trajekt nám jel dvakrát za den - ráno v 8hodin a večer v 20hodin. Pokud bychom vstali ráno a přijeli do přístavu dopoledne tak budeme čekat až do večera a ztratíme celý den. Bylo tedy rozhodnuto stihnout trajekt ráno v 8 hodin. No jo, ale to bychom museli vstávat tak ve 4 ráno, abychom tam dojeli a koupili lístky. Nezbylo nám nic jiného než si vzít na sebe opravdu všechny věci jako jsou zimní rukavice a vyrazit na noční jízdu směr přístav. Dojeli jsme tam ve 23 hodin a usnuli zmrzlí a vyčerpaní na parkovišti vedle osobních aut.


[[DNES>>>>]] Slovinsko Severní Irsko koukněte se 7 září před 2 dny — V Nizozemsku padla vláda, koaliční strany se neshodly na omezení počtu žadatelů o azyl Amsterdam| 7. [Živý přenos TV*] Česko U21 Slovensko


(((sport<<<<))) Slovinsko Severní Irsko koukněte se živě 07. [sledovat televizi-] Nizozemsko Řecko koukněte se živě 07/09Jazyk: Národním a prvním oficiálním jazykem je irština, nicméně daleko více používaný je


Tam se utřít, naskládat na sebe všechny vrstvy oblečení, helmu a šup do deště všem ostatním pomoct podat jejich oblečení. Tato zkušenost nás naučila si po zbytek výpravy brát vždy nepromokavou kombinézu do stanu. Člověk nikdy neví kdy začne v noci pršet a pak to nestojí za to. Tancovat v dešti v trenýrkách kolem stanu, připomínám, že ve 12ti stupních Celsia. Pod našim stanem protékal proud vody a ani se nedivím, že Roman naši podlahu označil za "plovoucí". Měl pravdu, plavali jsme hezky.


:) Malým trajektem jsme překonali asi 3 km záliv a pokračovali na jih Irska do národního parku Killarney. Spaní bylo tentokrát za kupkou hnoje u nějakého domu, který jako jediný měl otevřenou závoru u pole za domem. Bylo těžké hledat, ale našli jsme. Dlouholeté cestovatele nemůže nic překvapit. 11. den Náš poslední den Irsku jsme prožili také návštěvou muzea starých aut a motorek. Přivítal nás už na parkovišti asi 80-ti letý děda o hůlce, který nám řekl, že jak slyšel zvuk dvoutaktu, tak musel se přijít podívat co vlastně přijelo. Pak se z něj vyklubal majitel muzea, který se svými syny opravuje staré auta.


3. den Celkem nudnou cestu v Německu nám zpestřil jeden starší nadšenec Jawy. Při tankování se k nám přijel podívat na čem jsme to vlastně přijeli. Jeho nadšení a radost, že se jedná o Jawu jsem dlouho neviděl. Chytal se na hlavu, že to není možné, tak daleko od domova, že nám to jede, že nám vše funguje. Poté jsme podle jeho slov museli jet s ním domů. Tam vytlačil svou Jawu z garáže. Pobíhal kolem fotil si nás pro jeho přátelé, kteří mu to prý nebudou věřit. Následovala cesta přes celé Německo až ke městu Aachen. Tam jsme našli krásnou louku na spaní, kterou vlastně hledáme každý večer na spaní a někdy to i vyjde.


Kytary.cz expandují. Zahrají si na ně v Irsku, Španělsku a 27. 5. 2021 — Nizozemsko je pak podle něj sice menší trh, ale s rozvinutou e-commercí a zajímavou kupní silou. „Po prvních dnech a týdnech provozu se jeví,


Prošel s námi muzeum, ukázal nám v čem závodil. Bylo co vidět. Fotek máme z toho místa dost a dost. Pak se šel s námi na parkoviště rozloučit a poslechnout si (i se svou manželkou) zvuk našich motorek. Naše další cesta pokračovala po cestách necestách. Nějaký ten malý offroad ve smyslu úzké "asfaltové" cesty, která byla rozdělena místo přerušované čáry travnatým pruhem, nebyl vyjímkou. Nakonec jsme se tento den dostali až 150km před přístav Rosslare Harbour.


I nedaleký potůček se změnil v řeku. Všudepřítomné cedule s nápisem: "risk of fire" (nebezpečí ohně) vzbuzovaly úsměv a zbytečnost. Po projetí hranice se Skotskem se počasí nezměnilo. Pršelo a pršelo. Pršelo nám i když jsme kupovali lístky venku v nějaké budce na trajekt do Irska. Dodnes to nechalo stopy na cestovním pasu Romana, který spíš připomíná posmrkaný kapesník. Ještě večer ani nevíme jak, ale stihli jsme loď z Anglie do severního Irska. Tam jsme si postavili stany přímo na molu u moře. 9.


Anglie - Irsko Zbývalo nám jen sbalit stan a jet dál. Když jsem ale vyjel z lesní cesty na asfaltku, tak se koukám do zrcátka a jedna motorka za mnou chyběla. Byl to


Vesna postoupila do finále Eurovize, koukněte se na její 10. 5. 2023 — vystoupení na letošním ročníku Eurovize tak připadlo na nepostupující pětici zemí - Ázerbájdžán, Irsko, Litvu, Maltu a


Našel jsem v guglu opravdu nejbližší servis v přístavu v Fishguardu. Bylo to jen 700metrů od přístavu. Dokonce jsem si i dělal srandu z toho, že nás tam bude čekat pán se svářečkou v ruce a v druhé ruce bude mít brusku, aby sváry hezky zabrousil. Stalo se to úplně přesně jak jsem si usmyslel. Opravdu jsme tam dojeli a stalo se co jsme fakt nečekali. Stáli tam dva pánové - jeden měl v ruce svářečku a druhý měl tu brusku. Kuba ani nestihnul moc odstrojit motorku a už se opravovalo. Až potom co bylo vše zavařeno a z motorky šel, všem svářečům známý dým, jsem se Kuby ptal: "máš v těch kufrech co tu zavařujou ještě něco? " Odpověděl klidně: "jo jenom plynovou bombu".


:) Stejně jsem si připadal, že vlevo jedu po špatné straně. Nedaleký Londýn nás přivítal svým tunelem z roku 1897 pod řekou Temží. Hodně hustým provozem jsme se proplétali mezi auty až na slavný most - Tower bridge, lešením zakrytý Bigben, velitelství metropolitní policie Scotland yard, Westmintsterské opatství s hooodně dlouhou frontou na vstupenky. Po dlouhém odjezdu z Londýna jsme nabrali směr sever Anglie. Na spaní se nám konečně podařilo najít krásnou louku se západem slunce.


Basketbalistky se o 15. EURO v řadě porvou s Nizozemskem 20. 8. 2021 — Irsko ještě na vrcholném kontinentálním turnaji nikdy nehrálo, v kvalifikaci Eurobasketu je poprvé. „Nizozemsko to v poslední kvalifikaci


[HODINKY] Česko Severní Irsko přenos živě 18 července 61' Po Králově centru se k míči v pokutovém území dostal Zdeněk Ondrášek, zády k brance volil narážečku s Janem Kopicem, která vyšla velmi dobře, hrdina


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page