top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·53 Vistors

[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]!] Kosova Zvicra shiko live 9 shtator 2023


Ndiqeni LIVE ndeshjen Serbi – Zvicër. Ndeshjen Serbia – Zvicra mund ta shikoni në Insporti, në linkun e bashkëngjitur nga Gjirafa.com.
https://online-casino-schweiz. org/bonus/willkommensbonus/ Gjetja e një kazino online që i përshtatet tuaj kumar 400% Nevojat Bonus Depozitave nuk është aq e frikshme sa mund të duket. Kjo për shkak se ka kaq shumë kazinove nivel të lartë në internet atje. Megjithatë, një nga faktorët vendimtar, nëse vendosni ose jo të regjistroheni me një, është oferta e bonusit të kazinosë. Sigurisht, online kazino bonuse mirëpritur janë mënyra më efektive për të marrë lojtarë të rinj nëpër dyert. Disa kazinove online ofrojnë enticingly bujare oferta bonus mirëpritur, too, si popullore 400% bonus depozitave. 400% bonuse depozitave janë mjaft të rralla, kështu që kur ju do të vijnë të gjithë një, ju jeni të sigurt për të duan të regjistroheni menjëherë, dhe ju mund të zbuloni se një herë ju, përvoja kazino në ofertë është një edhe vlerë fërkimit rreth për. Nëse ju bëni të vini një kazino me një sasi të tillë të madhe bonus, ju do të jetë vendosur për të marrë katër herë shumën që ju depozitoni në të holla bonus.


Bonuset e kazinosë janë promovime që lejojnë lojtarët të bëjnë bast më shumë se shuma e depozituar. Kazinotë në internet ofrojnë qasje në një shumë shtesë parash në llogarinë e një lojtari, por vendosin kufizime dhe kushte të caktuara, të cilat mund të ndryshojnë në varësi të operatorit të zgjedhur të lojërave. Një bonus kazino dallon një kazino të mirë nga një e madhe, por me kaq shumë zgjedhje dhe potencial për marrëveshje të rrezikshme, ku duhet të kërkoni më të mirën? Në këtë faqe, ne kemi mbledhur një përzgjedhje të kazinove më të mira online që ofrojnë bonuse mirëpritur për përdoruesit e tyre, duke përfshirë edhe rrotullime falas dhe Oferta Të Holla.


Ballina - Gazeta10Gazeta10 Facebook Instagram Youtube Kanal10 Lajme Sport 10+ Search KANAL 10 LIVE VIDEO TE KANAL 10 politiko “Kurti nuk kthen përgjigje – asnjëherë nuk kemi qenë në gjendje më të keqe” – veterani Qeriqipolitiko VIDEO Kush ishte lideri më i drejtë karshi veteranëve? – veterani, Xhevdet QeriqiVIDEO Çka bënë Edi Rama e Ramush Haradinaj kur filloi ‘rrufeja’ e parë e Gjykatës Speciale? – Sylapolitiko ‘Revoltohet’ ish luftëtari i UÇK-së derisa flet për Specialen: Çfarë drejtësie është kjo? politiko “80 mijë njerëz të vriten që të çlirohet Kosova” – kush i tha kështu ish këshilltarit të Thaçit? VIDEO Dallimet e Thaçit si luftëtar dhe si pushtetar? – Halil Matoshipolitiko TEMA E GAZETËS HISTORI Dosja e plotë: Gjyqi ndaj Ibrahim Çelos në Selanik për vrasjen e Hasan PrishtinësHISTORI Jo përdorimit politik të FSK-së! LAJMI I FUNDIT Kurti: Kosova nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030, arritje e jashtëzakonshmeLAJMI I FUNDIT Veri “Gjaku i dëshmorëve nuk shitet” – Fillon ndërtimi i shtëpive të shqiptarëve në veriVeri Sveçla: Sekuestrohen 20 pajisje të prodhimit të kriptovalutave në Zubin PotokVeri Arrestohet një ish-polic serb në Leposaviq, ishte në kërkim qe dy viteVeri Bote Mbretëria e Bashkuar, Kanadaja, Suedia dhe Ukraina padisin IraninBote Ohër Gashi: Vuçiq do të paraqes humbjen si fitore, siç kanë bërë gjatë historisëOhër padia Pas padisë së Deliut ndaj Haxhiut, reagon zëvendësministri Blerim Sallahupadia dialogu Takimi Kurti-Vuçiq me 14 shtator, këto pritet të jenë temat kryesore të diskutimitdialogu 10 LIVE DASh përsërit: Kosova nuk duhet të marrë veprime që përshkallëzojnë situatën në veri Bajrami ngre alarmin: Për herë të parë nga Kosova ka ikje masive të punëtorëve të administratës Shtyhet afati për lirimin e objektit komunal në Mitrovicën e Veriut A u zbraps komuna e Mitrovicës së Veriut, për të mos zbatuar vendimin për lirimin e objektit? PDK Lojërat Mesdhetare në Prishtinë, Krasniqi përgëzon Komunën dhe Komitetin OlimpikPDK FSK Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë stërviten së bashkuFSK LDK Krimet ekonomike intervistojnë nënkryetarin e Prishtinës, Alban ZogajLDK Presidentja Osmani për Lojërat Mesdhetare: Triumf i jashtëzakonshëm i sportit kosovar! Presidentja GJYKIMI SPECIAL Dëshmitari kundër Thaçit dhe të tjerëve: Gjatë luftës përkrahnim LDK-në, sot e mbështesim Kurtin Asnjë detaj edhe pas 4 orësh nga seanca e mbyllur në Hagë “Duart dhe këmbët i kisha gjithmonë të ënjtura nga rrahjet”, Krasniqi emocionohet kur flet për torturat ndaj tij LIVE Krasniqi: Absurde të akuzohem për persekutimin e anëtarëve të LDK-së (VIDEO)LIVE gjykimi special Përfundon bastisja në banesën e ish-këshilltarit të Thaçit, avokati tregon detajegjykimi special Hoxhaj i bindur në pafajësinë e çlirimtarëve: Historia s’mund të rishkruhetgjykimi special TË FUNDIT MË TË LEXUARAT Krimet ekonomike intervistojnë nënkryetarin e Prishtinës, Alban Zogaj Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë stërviten së bashku Lojërat Mesdhetare në Prishtinë, Krasniqi përgëzon Komunën dhe Komitetin Olimpik Haxhiu: Ata që janë kundër Kodit Civil, duhej të na tregonin para se të anëtarësoheshin në VV “Pregaditjet intenzive” brenda një fjalie, Prindon Sadriu bën dy gabime gjuhësore “Çka kam unë faj që Albini është i mirë? '” - Gashi me lavdata për kryeministrin Aksion i Njësisë Speciale në veri: 50 policë hynë brenda kësaj godine OPINION 10 Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës“The Economist” Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisëRamush Haradinaj Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales Arben Ahmeti Qeveria Kurti nuk po i zgjidh problemet ajo është vetë problemiFaton Abdullahu Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisë Ramush Haradinaj Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës “The Economist” Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales DUHET LEXUAR Kurti: Kosova nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030, arritje e jashtëzakonshme Kryeministri Albin Kurti ka njoftuar që Kosova do të jetë nikoqire e Lojërave Mesdhetare Prishtina 2030 duke e cilësuar si arritje të jashtëzakonshme faktin që...


Home | SuperSportItali Luciano Spalletti do të nisë aventurën me kombëtaren e Italisë në transfertë ndaj Maqedonisë së Veriut. Një sfidë të cilën axurrët do të duhet... Itali Nga grumbullimi i Zvicrës, portieri Yann Sommer, ka folur për kohën te Bayern Munich dhe më pas për kalimin te klubi i tij aktual,... Featured Igli Tare ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”, ku ka folur për kampionatin italian dhe në veçanti për dy skuadrat kryesuese,... Italia ndërron trajner, por jo skemë loje, teksa edhe Luciano Spalletti duket i bindur të vijojë me rreshtimin 4-3-3 të përdorur nga Mancini, aq... Futboll Tregu veror i transferimeve vendosi rekorde historike.


QPS Ndalohen dy zyrtarë të lartë të Qendrës për Punë Sociale në Prishtinë, dyshohen për keqpërdorim të detyrësQPS E fundit Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra paditë ministren Albulena HaxhiuE fundit Aktuale “Punëtorët vijnë me pizhame e miniqa” – sindikata e RTK-së kërkon nga Besnik Boletini ta lirojë postin eAktuale SPORT 10 Xhaka Xhaka: Ndeshja kundër Kosovës e veçantë dhe emocionuese Kombëtarja e Zvicrës është duke e zhvilluar konferencën për media para ndeshjes kundër Kosovës. Në këtë konferencë për “Helvetikët” kanë dalë selektori Murat Yakin dhe... Shqipëria 'gëzon' tri pikët e para në kualifikueset për "EURO 2024" Kundërshtarët e Ballkanit në grupin C, historiku i tyre në garat evropiane Sot merret vendimi nëse Kosova do t’i organizojë Lojërat Mesdhetare 2030 Lojërat mesdhetare 2030 Historike, Kosova organizon Lojërat Mesdhetare të vitit 2030Lojërat mesdhetare 2030 Kosova Gliha: Në futboll nuk është gjithmonë mirë, po mundohemi të gjejmë zgjidhjeKosova KOSOVA U17 Kosova U17 fiton miqësoren e dytë kundër Maqedonisë së VeriutKOSOVA U17 FFK Kosova U21 luan sonte kundër Polonisë U21, ndeshjen për kualifikimet në “Euro 2025”FFK Reagon FFK për biletat ne “treg të zi”: Çdo abuzim me biletat doFFK SHQIPËRIA Kombëtarja e Shqipërisë nis punën për sfidën ndaj Polonisë, zbulohet programi i stërvitorSHQIPËRIA showbiz Përballje titanësh: Ilir Shaqiri kërkon të konkurrojë në BBV 3 me Luizin dhe Donaldin Ilir Shaqiri do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i jurisë për spektaklin e kërcimit Dancing With the Stars.


Televizioni - AlsatALSAT YOUTUBE 1 / 27 Video FUTBOLLFFK reagon: Çdo abuzim me biletat do të paraqitet tek organet e renditFederata e Futbollit e Kosovës e ka njoftuar opinionin se biletat e ndeshjes Kosovë – Zvicër janë të personalizuara dhe nuk mund… Read More » FUTBOLLKieza dhe Pelegrini, jashtë kombëtares së ItalisëFederiko Kieza dhe Lorenzo Pellegrini, janë liruar nga grumbullimi me Italinë. Sipas raportimeve, dyshja italiane nuk ka qenë e gatshme për dy… FUTBOLLBenfika gëzohet me vendimin e fundit të Di Maria-sAnhel Di María, sipas ESPN argjentinase, ka vendosur t’i thotë lamtumirë kombëtares pas edicionit të ardhshëm të “Copa América”-s, që do të… FUTBOLLImobile: E dijmë se përballemi me terrenin e vështirë në ShkupNë prag të ndeshjes kundër Maqedonisë së Veriut, Çiro Imobile bën një bilanc të kombëtares së Italisë gjatë një interviste ekskluzive për… FUTBOLLKosova U17 mund Maqedoninë, në sfidën e dytë miqësoreKosova U17 ka shënuar fitore në miqësoren e dytë kundër Maqedonisë së Veriut U17, me rezultat 2:1.


[[[Sport TV>>>]''']] Polonia U21 Kosova U21 transmetim i dre 9 orë më parë — (SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 në ndeshjen Kosova-Zvicra Orari i gjysmëfinaleve në


AlbinfoRishikimi i ofertave më të mira të bonusit në kazinotë online Një nga tiparet kryesore të një kazino në internet është të ofrojë shpërblime në para për lojtarët në mënyrë që ata të fillojnë të luajnë me një nxitje shtesë në llogarinë e tyre. Shumëllojshmëria e gjerë e shpërblimeve të paraqitura dhe terminologjia e lidhur me to mund të jenë konfuze për një lojtar që po i drejtohet këtij lloji argëtimi për herë të parë, duke shkaktuar një numër dyshimesh dhe keqkuptimesh që mund të rrezikojnë lojën.


Federata e Basketbollit të Kosovës Federata e Basketbollit e Kosovës ose shkurt FBK, është themeluar në vitin 1991, derisa kryetar i parë në Kuvend ishte zgjedhur Isuf


Sipas një raporti të publikuar nga FIFA, ka qenë sezoni i transfertave me më shumë shpenzime në... Merkato Klubet e mëdha shpesh dështojnë keq në operacionet e merkatos. Rasti tipik dhe një nga më të famshmit në kohët e fundit është ai... Lajm i keq për Manchester United. Mesfushori maroken, Sofyan Amrabat, ka shfaqur probleme fizike dhe do të mungojë për kombëtaren e Marokut në sfidat... Lionel Messi ka shqetësuar Argjentinën dhe Inter Miamin.


Dy grupe muzikore nga Zvicra e një nga Kosova thërrasin Dy grupe nga Zvicra, “DIE DIE BE”, “TERRY BLUE” si dhe një grup muzikor nga Kosova i quajtur “ZWADA”, do të performojnë në kuadër të turneut “VISA


Ndiqni këto hapa të thjeshtë për të zgjedhur më të mirë kazinove online që lejojnë €1 depozitat. Ju nuk keni nevojë të depozitoni shuma të mëdha parash për të marrë në dorë një bonus kazino, ndonjëherë mjafton vetëm 1€. Në varësi të ofertës, ju mund të merrni deri në €20 në të holla bonus, rrotullime falas, dhe depozitave të tjera 1 kazino oferta bonus. Le të marrë një vështrim në shpërblimet më të zakonshme që ju mund të merrni në një 1 bonus depozitave kazino.


Ndiqeni LIVE ndeshjen Serbi - Zvicër Ndiqeni LIVE ndeshjen Serbi – Zvicër. Ndeshjen Serbia – Zvicra mund ta shikoni në Insporti, në linkun e bashkëngjitur nga


Switzerland - Kosovo Live - International friendlies 29 mar 2022 — Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what's happening in


[[FUTBOLLI<<]] Europa Dukagjini shiko live 20 korrik 2023 T7 19 korr 2023 — RTV Dukagjini, Pristina, Kosovo. Radio SHARRI Dragash. com në veri. … Dukagjini ju mban të informuar në kohë reale me lajmet e fundit nga


Gjykata merr një vendim për të moshuarën zvicerane që Rasti i vitit 2019 bëri bujë në gjithë Zvicrën pas vrasjes së një shtatëvjeçari shqiptar në Bazel. Vrasja makabre e kryer nga një zvicerane, e kjo


Pas ndeshjes së kampionëve të botës me Ekuadorin, trajneri Lionel Scaloni deklaroi se e zëvendësoi kapitenin... Angli Philiphe Coutinho ishte një nga emrat më të lakuar në këtë merkato. Braziliani i Aston Villas ishte i kërkuar në Katar dhe së fundmi... Telashe të reja për Antony-n e Manchester United. Sulmuesi brazilian, i akuzuar për dhunë në familje dhe kërcënime fizike dhe psikologjike ndaj ish-partneres së... Premier League Manchester United ka mbajtur një qëndrim zyrtar rreth çështjes “Antony”, pas akuzave nga Brazili për abuzim nga ish-partnerja e sulmuesit. Klubi anglez thekson se... Manchester United është një nga klubet më të mëdha dhe të suksesshëm në Angli. Historia e Djajve të Kuq ka njohur shumë lojtarë të...


Chat zemra Kosovo biggest chat online live.Mir se Vini Ne Radiozemra Me DJ-ZemrushiZemra Chat.AlbaChat, Kosova Chat, Zemra Chat, Gostivari Chat, Albanian


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page