top of page

Kingdom of God Ministries International Vistors

Public·64 Vistors

[стриминг@@] Македонија Италија во живо 9 септември 2023


пред 14 часа — Maкедонската фудбалска репрезентација утре од 20.45 часот во Скопје го игра натпреварот против Италија во рамки од квалификациите за ...
сите 334 | Глас на Америка | 08 Сеп, 2023 21:59 | веќе виденаМОН: Најголемите критичари денес во минатото најмногу доцнеа со набавките на учебнициПолитичките субјекти кои денеска најмногу критикуваат дека се доцни со набавката и испораката на учебниците за основците и средношколците, всушност најмногу ги... сите 200 | А1ON | 07 Сеп, 2023 16:31 | веќе виденаОд поранешни директори, преку лекари и сестри, па се до секретарки, возачи, чувари – новинарката... Појаснувајќи го патот на злоупотреба на скапите лекови, Ирена Мулачка, новинарката која го разоткри скандалот на Онкологија, во интервју за „Макфакс“... сите 368 | Макфакс | 08 Сеп, 2023 09:00 | веќе видена„ОНКОЛОГИЈА ЌЕ ИМА РАЗРЕШНИЦА“: Министерот за здравство истакна дека виновниците ќе се знаат со име... Министерот за здравство Фатмир Меџити тврди дека случајот „Онкологија“ ќе има разрешница. Ќе се знае точно, со име и презиме, кој го прекршил законот, а ќе има... сите 236 | Фактор | 08 Сеп, 2023 20:00 | веќе видена„Бараме ОЈО да излезе со детали за истрагата“ – нов протест во понеделник за кражбата на лекови на...


Sportmedia | 01 Окт, 2015 18:51 | веќе видена | сличниУкраина гостува на „Филип Втори“ на 9-ти октомвриНаредната недела, односно на 9-ти октомври, Македонија го одигрува претпоследниот натпревар од квалификациите за Европското првенство против Украина. На нашата... Позитив | 01 Окт, 2015 16:40 | веќе видена | сличниОстанатоЛидерите на Северна Македонија мора да покажат резултати во борбата против корупцијата, велат САДКорупцијата има потенцијал да ги поткопа стратешките амбиции на Северна Македонија, изјавија од прес-службата на Стејт департментот за Гласот на Америка на...


(СТРИМИНГ###) Шведска U21 Македонија пред 10 часа — (СТРИМИНГ###) Шведска U21 Македонија U21 натпревар во живо 8 септември на Сан Марино. Италија и Сан Марино официјлно биле назначени


мрт1+> македонија, италија, во живо,, гледај,, на интернет,, 09. 10. 2016мрт1+> македонија, италија, во живо,, гледај,, на интернет,, 09. 2016Македонија,., -,., Италија,., |,., Резултат,., во,., живо,., |,., 9,., октомври,., 2016,,., 20:45,.,. gol. mk,., fudbal,., rezultat,., 7678544,., makedonija-italijaРезултат,., во,., живо,., од,., Македонија,., -,., Италија.,., Фудбал,,., Светско,., Првенство,., Квалификации,,., Европа. Италија,., -,., Македонија,., |,., Резултат,., во,., живо,., |,., 6,., октомври,., 2017,,., 20:45,.,. mk,., fudbal,., rezultat,., 7678576,., italija-makedonijaРезултат,., во,., живо,., од,., Италија,., -,., Македонија.,., Фудбал,,., Светско,., Првенство,., Квалификации,,., Европа.


Билети во продажба по цена од... Скопје Инфо | 05 Окт, 2015 14:31 | веќе видена | слични4 копииМакедонија ги пречекува Англија, Италија и Финска во СкопјеМакедонија е домаќин на квалификацискиот турнир за репрезентации до 19 години. На турнирот кој ќе се одигра во Скопје, покрај нашата репрезентација место за... Скопје Инфо | 03 Окт, 2015 11:01 | веќе видена | сличниМакедонија од четврток домаќин на квалификации за ЕП до 19 годиниМакедонија своите мечеви ќе ги игра на „стадиончето на ФФМ“ на комплексот „Петар Милошевски“, сите од 15 часот, а за овие мечеви ќе се наплаќа билет од 50... Sportmedia | 02 Окт, 2015 16:06 | веќе видена | сличниМакедонија – Украина за 300 и за 100 денариБилетите за последниот домашен натпревар од тековните квалификации, кои македонската А-репрезентација ќе го одигра на 9 октомври (20.


Македонската фудбалска репрезентација се екипира за дуелите со Италија и Малта - БрифМакедонската фудбалска репрезентација денеска ќе го има официјалниот собир пред утрешниот старт на мини подготовките за претстојните септемвриски натпревари во рамки на квалификациите за ЕУРО2024. Македонските фудбалери в сабота на Националната арена „Тодор Проески“ во Скопје ќе го пречекаат актуелниот европски првак Италија, а на 12 овој месец ќе гостуваат во Малта. Последниот дуел на македонските фудбалери со Италија се одигра во март лани кога „црвено – жолтите‘ приредија големо изненадување и го совладаа европскиот првак во Палермо (1-0) во полуфиналниот бараж за пласман на Мундијалот во Катар.


45 часот) против Украина... Телеграф | 02 Окт, 2015 10:34 | веќе видена | слични2 копииУкраина за 300 и 100 денариМакедонската А репрезентација на 9 октомври, во 20. 45 часот, на Националната арена „Филип Втори“ против Украина го игра претпоследниот натпревар од... Идивиди | 02 Окт, 2015 07:58 | веќе видена | сличниФФМ ги продава билетите за со Украина само со приложување лична карта! Фудбалската федерација не отстапува од таквата одлука и покрај негодувањето од страна на бројни љубители на фудбалот, па сега и за настапите на А...


Македонија - Украина во живо и за 100 денарипоследна промена: 09 Сеп, 2023 03:01контактdmcaлокалноизворинајчитанисите категориитаговиwidgetмаркетингDailyВестиСпортСценаЖивотЗанимливостиВидеаСите вестиМакедонија - Украина во живо и за 100 денариМакедонија - Украина во живо и за 100 денариПоголемиот број на билети за последниот домашен натпревар од тековните квалификации по супер промотивна цена од 100 до 300 денари. Фудбалската репрезентација... Vesnik. com | 01 Окт, 2015 16:30 | веќе видена | сличниКралот на one-man band сцената - King automatic, за прв пат во СкопјеКралот на one-man band сцената - KING AUTOMATIC, за прв пат во Скопје. Voodo Rhythm на 15 октомври со почеток во 21:30 во МКЦ.


mk,.,...,., Преноси,., -,., Спорт,., во,., живо.,., Сите,., Фудбал,.,... Репрезентација,., до,., 21,., година:,., Македонија,., -,., Украина,., во,., живо,., на,.,... ffm. mk,., reprezentacija-do-21-godina-makedonija---ukraina-vo-zivo-na-ffm-tvРепрезентација,., до,., 21,., година:,., Македонија,., -,., Украина,., во,., живо,., на,., ФФМ,., ТВ.,., Објавено,., на,.,...,., Голем,., интерес,., за,., фудбалскиот,., натпревар,., Македонија-Италија,.,...


Спировски,., стартер,., против,., Италија,,., Петровиќ,., се,., сели,., на,.,...,., -,., Gol. mk,.,. mk,., fudbal,., spirovski-starter-protiv-italija-petrovikj-se-seli-na-klupataПред,., 21,., часа,., -,., Македонската,., фудбалска,., репрезентација,., утревечер,., (20. 45,., часот),., ќе,., го,., игра,., вториот,.,...,., Македонија,., –,., Италија,., ВО,., ЖИВО!,., Кликни,., тука,., »,.,... Нови,., проблеми,., за,., „азурите“:,., Кјелини,., се,., повреди,,., ја,.,...,., -,., Gol. mk,.,...,., novi-problemi-za-azurite-kjelini-se-povredi-ja-propushta-makedonijaПред,., 2,., дена,., -,., Џорџо,., Кјелини,,., репрезентативецот,., на,., Италија,., и,., фудбалер,., на,., Јувентус,., би,., можел,., да,., го,., пропушти,.,...,., Македонија,., –,., Италија,., ВО,., ЖИВО! Спорт,., во,., живо,., -,., Преноси,., -,., GRID. MKgrid. mk,., sport,., tvново,., -,., Македонски,., Спорт,., ·,., Кирјос,., подобар,., од,., Гофан,., во,.,...,., во,., Словенија,., и,., Србија.,., пред,., 8,., минути,., -,., Reporter.


Во понеделник со почеток во 18 часот пред Владата, граѓаните повторно ќе излезат на протест за случајот со кражбата на лекови на Клиниката за онкологија.... сите 90 | Макфакс | 08 Сеп, 2023 19:58 | веќе виденаСтојаноски: Наместо за Кривичниот законик денеска требаша да разговараме за случувањата на... „Имаме можност во 17:30 часот да дискутираме за еден закон кој што е едно олицетворение на една хипокризија и на едно лицемерие прикажано од овие кои што се... сите 151 | Makpress. mk | 06 Сеп, 2023 21:43 | веќе виденаПортпаролот на Левица го запали Кривичниот ЗаконикВо Република Македонија криминалот на политичките и бизнис интереси се аболицира. Широката коалиција ДПМНЕ-СДС-ДУИ, со европско знаменце, ги амнестираше... сите 334 | Сител | 08 Сеп, 2023 19:29 | веќе виденаПожар во село Латово во Македонски БродСилен пожар изби денеска околу пладне на територијата на Општина Македонски Брод во атарот на село Латово, месност наречена „Лозје“, информираат од Центарот за...


Гледајте во ЖИВО: Македонија – Турција (ЛИНК)Репрезентацијата на Македонија денес ќе го одигра последниот натпревар од квалификациите за Европското првенство 2024, кое ќе се одржува во Германија. Последен ривал на избраниците на Кире Лазаров е репрезентацијата на Турција, која во Скопје ќе атакува на позитивен резултат, со цел да влезе во кругот на најдобрите третопласирани репрезентации и да обезбеди настап на континенталниот собир.


Турнир,., 4,., нации:,., Македонија,., -,., Естонија,., во,., живо,., онлајн,., |,., ФФМ,.,... mk,., turnir-4-nacii-makedonija---estonija-vo-zivo-onlajnТурнир,., 4,., нации:,., Македонија,., -,., Естонија,., во,., живо,., онлајн.,., Објавено,., на,., 05,., Јануари,,., 2015,.,...,., Голем,., интерес,., за,., фудбалскиот,., натпревар,., Македонија-Италија,.,... TV,., Nova,., |,., Feel,., the,., news! tvnova.


[ПРЕНОС ВО ЖИВО!!] Шведска U21 Македонија - PASMI пред 11 часа — Шведска U21 Македонија U21 пренос во живо 08.09.2023 пред 11 часа извор] Фудбалската федерација на Италија потврдила дека Италија


mk,., Во,., живо:,., Во,., зенит,., 15:00,., -,., 19:00,., Дневен,., бриф.,., Барај,.,...,., Македонија,., ја,., пречекува,., Италија,., во,., еден,., од,., деветте,., денешни,., квалификациски,., дуели,., за,., СП,., 2018. Игор,., Ангеловски:,., Италија,., моќна,,., Албанија,., остави,., силен,., впечаток,.,...,.,. com. mk,., igor-angelovski-italija-mokjna-albanija-ostavi-silen-vpechatokСелекторот,., на,., А,., репрезентацијата,., на,., Македонија,., Игор,., Ангеловски,.,...,., меѓу,., Италија,., и,., Белгија,,., а,., триумфот,., на,., Франција,., против,., Албанија,., во,., живо,., го,.,...


(ВО ЖИВО) Италија - Македонија, плеј-оф за пласман 24.3.2022 — (ВО ЖИВО) Италија – Македонија, плеј-оф за пласман на СП 2022 · ИТАЛИЈА – МАКЕДОНИЈА 1:0. Стадион: Ренцо Барбера во Палермо Судија: Клемен


Од утре започнува продажбата на билети за Македонија Продажбата на билети за натпреварот Македонија - Италија ќе се организира исклучиво преку продажната мрежа на MKTickets со физичко присуство на


(ВО ЖИВО) Македонија гостува кај Италија 1.3.2023 — Во последното коло Македонија на 5.март на домашен терен ќе игра против селекцијата на Шведска. Италија е прва во групата со 4


Милевски: Македонија мора да биде дисциплинирана пред 14 часа — Македонија - Италија: После катастрофата со Англија, ни треба чудо!!! ↓↓↓ Maкедонската фудбалска репрезентација утре од 20.45 часот


About

Welcome to the New Members and Vistors group! You can connec...

Vistors

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page